קצת עלינו ...

חברת מרווחים פיננסיים מתמחה בייעוץ לזכויות עובדי הוראה, בתכנון פיננסי כלכלי למשפחה ובייעוץ פרישה .
החברה הוקמה על ידי מנכ"ל החברה והבעלים, שאול מימון, בעל תואר מוסמך במנהל עסקים (M.B.A), בעל הכשרה מקיפה בתחומי פנסיה ופרישה,תכנון פיננסי והשקעות. במהלך  15 שנות עבודתו בתחום צבר נסיון רב בליווי אלפי לקוחות בנושאי שכר, תנאים סוציאלים, פנסיה, ביטוח,חסכון והשקעות.
פנסיה וגמל חסכון והשקעות שירותי ביטוח
שירותים למורים ליווי לפורשיםשירותים פיננסיים
  עובדי הוראה 
  שכר
  ועדות רפואיות 
  ייעוץ לפורשים
  פנסיה וקופות גמל   

   
         
כניסה  
חיוג למורים מטלפון נייד:
     
כל הסיבות לבחור במרווחים פיננסיים
שם : משפחה :
טל : דוא"ל :
נושא :
הודעה
הלקוח מסכים לקבלת עדכונים שוטפים ו/או הצעות למוצרים ממרווחים פיננסיים בדוא"ל או בsms
שלח
מענה מערכתי לכל צרכיו הפיננסיים של הלקוח - המענה מאפשר ללקוח לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, ובדרך זו להימנע מחיפוש בעלי מקצוע מומחים אשר פועלים בנפרד.
ליווי לאורך כל הדרך - מרווחים פיננסיים מלווה את הלקוח בשלבים שונים בחייו האישיים והמקצועיים, תוך הכרות עם צרכיו הייחודיים והיעדים הפיננסיים אשר הציב לעצמו.
צוות מקצועי רב תחומי - צוות הכולל מספר מומחים בנושאי שכר, פנסיה, פרישה ומיסוי ובכלל זה רופא שהוא גם עורך דין, סוכנים פנסיונים, מומחים בתחום עובדי ההוראה ועוד. המומחים פועלים כאיש אחד, ומתוך אינטרס אחד, לטובת הלקוח - בלוח זמנים המוגדר מראש ותוך ניהול כולל של התיק.
ליווי אישי - מרווחים פיננסיים עובדים בשיטת "הפינצטה". כל לקוח, על צרכיו ומטרותיו, מוכר לצוות. מאחורי כל שם יש פנים... אנו מתייחסים לכל פרט ופרט ברגישות המלאה מתוך מודעות רבה, והכרות עם הסיטואציות איתן הוא מתמודד.
התכנית המשתלמת למורים -  התכנית המשתלמת למורים מספקת מענה כולל לצרכים הפיננסיים של כל מורה בישראל. השירותים המקיפים המסופקים למורה כוללים סיוע פיננסי בכל שלב בחיי העבודה של המורה, לקראת הפרישה ולאחריה. במסגרת המענה הכולל ניתנים גם שירותים משלימים ובכלל זה שירותים הנוגעים לניהול תיק הנכסים הפיננסיים, ניהול סיכונים וביטוח, כלכלת המשפחה ועוד והכל, במטרה לרכז את השירותים בידי צוות מומחים אחד אשר ימנע ממך התרוצצויות ותיאומים מיותרים בין בעלי מקצוע.

על התכנית המשתלמת למורים בהרחבה


   פותח על ידי אפריקום מערכות עיצוב על ידי Symbols מפת האתר ראשי כל הזכויות שמורות למרווחים פיננסיים 1-700-508-558