קצת עלינו ...

חברת מרווחים פיננסיים מתמחה בייעוץ לזכויות עובדי הוראה, בתכנון פיננסי כלכלי למשפחה ובייעוץ פרישה .
החברה הוקמה על ידי מנכ"ל החברה והבעלים, שאול מימון, בעל תואר מוסמך במנהל עסקים (M.B.A), בעל הכשרה מקיפה בתחומי פנסיה ופרישה,תכנון פיננסי והשקעות. במהלך  15 שנות עבודתו בתחום צבר נסיון רב בליווי אלפי לקוחות בנושאי שכר, תנאים סוציאלים, פנסיה, ביטוח,חסכון והשקעות.
פנסיה וגמל חסכון והשקעות שירותי ביטוח
שירותים למורים ליווי לפורשיםשירותים פיננסיים
  עובדי הוראה 
  שכר
  ועדות רפואיות 
  ייעוץ לפורשים
  פנסיה וקופות גמל   

   
         
כניסה  
חיוג למורים מטלפון נייד:
     
פנסיה ופרישה
שם : משפחה :
טל : דוא"ל :
נושא :
הודעה
הלקוח מסכים לקבלת עדכונים שוטפים ו/או הצעות למוצרים ממרווחים פיננסיים בדוא"ל או בsms
שלח

מכתב המלצה - אורה עמיחי


ד"ר יהודה ס. , צפת, מורה ומרצה במשרד החינוך צפון, בעירייה ובמכללה:

הגעתי עם אשתי לייעוץ לקראת פרישה עם מנכ"ל החברה, שאול מימון. לאחר שהבין את הרקע התעסוקתי שלי ניגש מר מימון לבדוק את רכיבי השכר שלי מ-3 מקומות העבודה שלי.
להפתעתי, הודיע לי כי תלוש השכר ממשרד החינוך תקין, אך באחד ממקומות העבודה הנוספים קיימת טעות מתמשכת בוותק שלי, אותה העריך בכ-5,000 שקלים לחודש!
נדהמתי לגלות, כי גם מורה וותיק שבד"כ יודע לקרוא את תלוש השכר, לא הצליח לגלות טעות כה משמעותית, שנמשכה כשנתיים. לאחר טיפול מול המעסיק ( במדור השכר מיד תיקנו את הוותק ) קיבלתי עשרות אלפי שקלים עבור כל תקופת העבודה שלי... 

נילי, מורה במשרד החינוך ת"א:
ביקשתי להתייעץ בנושא פרישה דרך ועדה רפואית עקב בעיות רפואיות ושחיקה בעבודה.
קיימתי פגישת ייעוץ משולבת עם מנכ"ל החברה ורופא החברה, בה נבדקה כדאיות הפרישה במסלול הרפואי. לאחר שרופא החברה הנחה אותי באיסוף החומר הרפואי וביצוע בדיקות נוספות, החלטתי כי החברה תייצג אותי בוועדה הרפואית של משרד הבריאות. מאחר וחששתי מהוועדה, לאור סיפורים ששמעתי מחברות, הכין אותי רופא החברה לשאלות שישאלו אותי הרופאים בוועדה.
 זומנתי ל- 2 בדיקות של הועדה הרפואית, אליהן הגעתי בליווי רופא החברה, המשמש גם כעו"ד, אשר נכנס לוועדה והציג את הטיעונים התומכים ביציאתי לפרישה מוקדמת על בסיס רפואי. לאחר כחודש, קיבלתי הודעה על קביעת הוועדה: אי יכולת להמשיך בעבודתי והחלטה על 79% נכות.
פרשתי בגיל 55 כשאני נהנית מפנסיה מוגדלת, פדיון ימי מחלה, מענק נוסף וסכום ביטוח ששולם לי מהביטוח ההדדי... כל זאת הודות לליווי המקצועי שקיבלתי מצוות מרווחים פיננסים. 
 
אורנה י., מורה בבי"ס יסודי בנתניה:
" אני נהנית שנים רבות משרותיה המקצועיים של 'מרווחים פיננסיים'. התחלתי בבדיקה של תוכניות הביטוח והפנסיה הפרטיות שלי ושל בעלי, והמשכתי בקבלת החזרי מס עבור מספר שנות עבודה. בשנה האחרונה פניתי למנכ"ל החברה, שאול מימון, לקבלת יעוץ לקראת פרישה. בפגישה אישית קיבלתי הכוונה לגבי מסלול הפרישה הכדאי ביותר עבורי, תוך בדיקה מקצועית עם רופא החברה לגבי בעיות הבריאות שלי. בנוסף, במהלך הפגישה נבדק תלוש השכר שלי, ונתגלה כי אני יכולה לקבל שנתיים נוספות לוותק שלי, בעקבות עבודה במילוי מקום שבצעתי בשנותיי הראשונות בהוראה. לאחר טיפול מול הבעלות ומול משרד החינוך, השיג עבורי צוות המשרד את התוספת המיוחלת לוותק בתוספת הפרשי שכר עבור שנים קודמות ".
 

   פותח על ידי אפריקום מערכות עיצוב על ידי Symbols מפת האתר ראשי כל הזכויות שמורות למרווחים פיננסיים 1-700-508-558